دانستنی ها

چاپ کتاب با قیمت مناسب

چاپ کتاب با قیمت مناسب

چاپ کتاب با قیمت مناسب

چاپ کتاب با قیمت مناسب : در صورتی که برای هزینه های چاپ کتابی که نوشته اید نگرانی دارید ، می توانید آن را به کتاب آرا بسپارید در این مجموعه به جهت انجام تمامی مراحل چاپ بدون حضور واسطه ای ، می توانید هزینه هایی مناسب را پرداخت کرده و نگران پرداخت مبالغ بالا نباشید

خوب است بدانید مدیر این مجموعه ، خود به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه ، مولف چندین کتاب دانشگاهی بوده و یکی از نویسندگان عضو بنیاد نخبگان است و به خوبی دغدغه های نویسندگان و مولفین را شناخته و می تواند حمایت و همراهی مناسبی را با آن ها داشته و چاپ کتاب های ارزشمند ایشان را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی ارائه نماید.

بیشتر بخوانید : چاپ کتاب با تیراژ کم

همچنین یکی از راه هایی که می توان هزینه های چاپ کتاب را ارزان تر نمود این است که از تیراژ  کمتر کتاب استفاده نموده و در زمان فوری و کوتاهی نسخه های مورد نظر خود را تحویل بگیرند .

چاپ کتاب با قیمت مناسب

چاپ کتاب بدون واسطه

چاپ کتاب بدون واسطه خدمات

برای چاپ کتاب با قیمت مناسب چندین راه را می توان منظور نمود که می توان از آن ها استفاده نمود . اولین نکته ای که بسیار مهم است این است که در انتخاب ناشر مناسب دقت شود . دیده شده است که برخی از ناشران ، در اعلام هزینه های بالا دلیل خاصی را نیز ارائه نمی کنند از طرفی برخی دیگر به دنبال بالا بردن تعداد نسخ کتاب های چاپی هستند تا بتوانند هزینه ها را کاهش دهند .

کاملا روشن است که هنگامی که تیراژ بالایی درخواست شود کلیه هزینه های مربوط به طراحی جلد ، صفحه آرایی ، ویراستاری و … سرشکن شده و کاهش می یابد . در این میان ناشرانی که به سود کمتر می اندیشند تا بتوانند در جهت حمایت از نویسندگان و مولفین گامی بردارند نیز کم نیستند

شما می توانید با کتاب آرا در این زمینه قرارداد خود را تنظیم نموده و بدون نگرانی از هزینه های چاپ ، از همراهی و کمک این مجموعه در جهت چاپ کتاب خود بهره مند شوید و با خیالی آسوده به تحقیقات و نوشتار خود بپردازید.

بیشتر بخوانید : روش محاسبه هزینه چاپ کتاب

نکته ای که می تواند اکنون بسیار مهم باشد این است که برای نویسندگان به خصوص کسانی که به تازگی وارد این کار شده اند ، تیراژ های کم بهترین انتخاب است . در شرایط فعلی امکان چاپ کتاب در تعداد بسیار پایین نیز وجود دارد و با توجه به ریسکی که در فروش کتاب ها محسوس است تعداد تیراژ یکهزار جلد کتاب در مرحله ی اول چاپ چندان منطقی نیست و می تواند باعث شود با خسارت زیادی مواجه شوید. این امکان وجود دارد که در صورت استقبال از کتاب شما ، در مراحل بعدی چاپ تعداد چاپ بالاتر رود.

چاپ کتاب با قیمت مناسب

چاپ کتاب با قیمت مناسب

روش هایی برای چاپ کتاب با قیمت مناسب

اگر بخواهید چاپ کتاب با قیمت مناسب انجام شود بایستی کمی وسواس را در انتخاب ها کنار بگذارید برخی از نویسندگان نوع خاصی از کاغذ را اتتخاب می کنند که این خود باعث افزایش چندین برابری هزینه ها خواهد شد و یا آن که برای هزینه های صفحه آرایی و طراحی جلد با انتخاب طراحی مناسب ، می توان هزینه های چاپ را مدیریت نمود.

برای این کار بهتر است با کارشناسان مجرب کتاب آرا مشورت کرده و بهترین راه و انتخاب را داشته باشید تا بتوانید چاپ ارزانی از کتاب خود داشته باشید.

در اغلب مواقع در صورتی که کلیه مراحل چاپ کتاب را به یک انتشاراتی می سپارید می توانید بابت انجام کامل مراحل از ناشر تخفیف خوبی دریافت کنید . ناشران خبره ، بر حسب تجربه توصیه هایی دارند که می تواند در این مراحل و پرداخت هزینه های چاپ راهگشا بوده و در نهایت چاپ کتاب با قیمت مناسب انجام شود.

در کتاب آرا می توانید چاپ ارزان کتاب را بصورت فوری انجام داده و متون دست نویس خود را به آسانی به کتابی ارزشمند تبدیل کرده و آن را به یکی از امتیازات برجسته در شغل و تحصیل خود تبدیل نمایید و یا یک اثر ادبی ناب را به مخاطبان ارائه نمایید.

بیشتر بخوانید : تعرفه چاپ دیجیتال

بیشتر بخوانید : تعرفه چاپ افست

ارائه خدمات چاپ کتاب با قیمت هایی مناسب

در کتاب آرا با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته چاپ افست و دیجیتال ، کلیه خدمات مربوط به چاپ کتاب اعم از صفحه آرایی ، ویراستاری ، طراحی جلد و عطف کتاب و صحافی را به صورت کاملا تخصصی انجام داده و از هزینه های اضافی جلوگیری کرده و شرایطی را ایجاد کرده است که نویسندگان از هر قشری بتوانند کتاب خود را با قیمتی مناسب چاپ نمایند.

همچنین به دلیل تخصص و تبحر در این کار و البته تجربه ای که در این خصوص وجود دارد می تواند در زمان کوتاهی برای اخذ مدارک و مجوز های شابک کتاب ، شماره فیپا و مجوز ارشاد اقدام کرده و کتابی با کیفیت بسیار بالا را تحویل نماید همان گونه که اشاره شد مدیر کتاب آرا خود یکی از مولفین بوده و به خوبی می داند نگرانی نویسندگان چیست و چگونه می تواند مسیر را برای این عزیزان هموار سازد . گوگل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *