دانستنی ها

چاپ فوری کتاب

چاپ فوری کتاب

چاپ فوری کتاب

چاپ فوری کتاب : اغلب دانشجویان و یا محققین تمایل دارند که نوشته ها و یا تحقیقات پژوهشی خود را به شکل کتاب چاپ نمایند . در این شرایط دو حالت ممکن است پیش آید ابتدا گروهی هستند که برای چاپ کتاب زمان داشته و می توانند با حوصله منتظر مراحل مختلف چاپ بمانند .

گروه دوم اما با توجه به شرایط خاصی مانند مصاحبه دکتری ، ارتقاء هیات علمی و یا مصاحبه ی شغلی نیاز دارند که چاپ فوری کتاب صورت گیرد و بتوانند در بازه ی زمانی اندکی کتاب خود را تحویل گیرند. البته این کار ممکن است اما به هر صورت می بایست تمامی مراحل چاپ کتاب و دریافت مجوزهای آن مطابق با روال تعیین شده انجام پذیرد.

بیشتر بخوانید : تعرفه چاپ دیجیتال

بیشتر بخوانید : تعرفه چاپ افست

در صورتی که چاپ کتاب را یک انتشارات معتبر در دست گیرد با نظارت و اجرای تیم مجربی که در اختیار دارد می تواند در زمان اندکی حدود یک ماه چاپ کتاب را انجام دهد. در کتاب آرا با توجه به این که مدیر مجموعه خود یکی از مولفین موفق و عضو هیات علمی دانشگاه و بنیاد نخبگان بوده است به خوبی به حساسیت چاپ فوری کتاب واقف بوده و نگرانی های نویسندگان و مولفین را به خوبی می شناسد و با بهره گیری از تیم متخصص و فنی در کتاب آرا ، توانسته است تا کنون کتاب های بی شماری را مطابق با نظر نویسندگان در زمان های اعلام شده تحویل داده و در این مسیر راهنما و همراه خوبی برای آنان باشد.

چاپ فوری کتاب

چاپ فوری کتاب

اهمیت چاپ فوری کتاب

این یک حقیقت روشن است که داشتن چاپ کتاب در رزومه می تواند تاثیر بسیار مهمی در مصاحبه ها و یا آینده ی شغلی افراد داشته باشد زیرا به خوبی می توان با تالیف و نوشتار یک کتاب ، نوع نگاه و عقیده های خود را منتقل نموده و باعث رشد موقعیت اجتماعی افراد شد.

همچنین با ایجاد اعتماد به نفس بالاتر و رزومه ای قوی تر می توان شغلی مناسب تر و درآمدی بهتر را کسب نمود و موفقیت های زیادی را بدست آورد . محبوبیت و احترام مولفین کتاب در اجتماع در میان مردم بر کسی پوشیده نیست . از طرفی بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای دریافت امتیازات پژوهشی می بایست یا مقاله ی تحقیقاتی خود را ارائه نمایند و یا چاپ کتاب داشته باشند .

بیشتر بخوانید : چاپ کتاب با قیمت مناسب

در این شرایط تعداد مقالات و کتب می تواند در نتایج مصاحبه ها بسیار موثر باشد و به همین علت است که کسانی که می خواهند بعنوان هیات علمی وارد دانشگاه شوند برای آن که بتوانند امتیاز مناسبی دریافت کنند می توانند از چاپ کتاب برای این کار به خوبی بهره ببرند. و با چاپ فوری کتاب ، امتیازات خاصی را برای خود بدست آورند دیده شده است که نویسندگان و یا مولفینی با دو مقاله ی تحقیقاتی و دو کتاب دانشگاهی توانسته اند امتیازات برتری را در مصاحبه ها از آن خود کنند.

چاپ فوری کتاب

چاپ فوری کتاب

تاثیر چاپ کتاب در رزومه نویسندگان

هنگامی که یک دانشجو می تواند رزومه ی خود را برای مصاحبه ی دکترا تقویت نماید به داوران نشان می دهد که به خوبی به توانایی های لازم در رشته ی تحصیلی خود رسیده است به همین دلیل است که چاپ فوری کتاب و ارائه ی آن در مصاحبه ها می تواند در کسب امتیاز نقش بسزایی داشته باشد شاید قبول داشته باشید که قبولی در دکترا تنها شروع یک مسیر مهم است و ارائه ی مقاله ای تحقیقاتی و یا کتابی پر بار است که می تواند افراد را وارد سکوهای دکترا نماید.

بیشتر بخوانید : چاپ و صحافی

یکی از نکاتی که در چاپ کتاب دارای اهمیت ویژه ای است این است که بابت چاپ فوری کتاب نیز هزینه ای بسیار مناسب پرداخت خواهد شد شاید اگر بخواهیم آن را با چاپ مقاله در یک مجله خارجی مقایسه کنیم از زمان ترجمه تا دریافت پذیرش و داوری ، زمان زیادی طول خواهد کشید در حالی که با چاپ کتاب به صورت فوری می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی کتاب خود را دریافت نمود.

در کتاب آرا شما می توانید چاپ کتاب را به شکل چاپ پایان نامه ، پروژه ، تالیف یا ترجمه به شکل کتاب داشته باشید در صورتی که در رشته ی تخصصی و یا تحصیلی خود دارای توانمندی بسیاری هستید می توانید برای چاپ کتاب خود اقدام نمایید و کلیه مراحل و خدمات آن را به کتاب آرا بسپارید و اطمینان داشته باشید که مطابق با اصول و با رعایت تمامی قوانین ، مجوز ها اخذ و کتاب با کیفیتی بالا آماده شده و چاپ فوری کتاب انجام خواهد شد.

 ایا این امکان وجود دارد که چاپ فوری کتاب انجام شود ؟

کتاب آرا این قابلیت را دارد که چاپ کتاب شما را با کلیه خدمات ویراستاری ، طراحی جلد ، صفحه آرایی ، صحافی و چاپ و نشر کتاب را انجام داده و کتاب ارزشمند شما را در زمانی کوتاه تحویل نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کتاب آرا تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. گوگل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *