اخبار دنیای چاپ

با فروش اینترنتی توانستیم از رکود حاصل از کرونا بیرون بیاییم

فروش اینترنتی

با فروش اینترنتی توانستیم از رکود حاصل از کرونا بیرون بیاییم

حمید صحت در این باره می گوید : یکی از فعالیت هایی که در کتاب فروشی ما انجام می شود، فروش کتاب به صورت آنلاین است که این برنامه در شهرکتاب اصفهان و رشت اجرایی شد و توانست رونقی به بازار کتاب در شرایط کرونا بدهد.

مدیر شهر کتاب اصفهان در خصوص فروش کتاب به صورت اینترنتی بیان می دارد : در تیرماه سال جاری و در ابتدای مرداد ماه به دلیل تمرکز بر روی فروش اینترنتی کتاب، شرایط مناسبی در فروشگاه کتاب ایجاد شد. این از مزیت های کتاب فروشی ما بوده است که در این شرایط از فروش اینترنتی برای بیرون آمدن از رکود کرونا استفاده نماییم.

پیشنهاد مطالعه : پنگوئن به کتابخانه‌های عمومی آمریکا کمک های ویژه ای ارسال می کند

همچنین در خصوص تخفیف نشر چشمه می افزاید : در این کتاب فروشی به دلیل تخفیف نشر چشمه، استقبال زیادی شده و میزان خرید مناسبی صورت گرفته است. نشرچشمه یکی از انتشاراتی های معتبر و خوشنامی است که به دلیل اعتبارش، خریداران اعتماد کرده و از کتاب های این انتشاراتی استقبال کردند.

فروش اینترنتی

 صحت افزود: به طور معمول کتاب هایی در زمینه روانشناسی از جمله کتابهای پرفروش هستند که طبق انتظار در این مرحله از فروش نیز این گونه از کتابها در صدر فروش بودند . کتابهایی مانند قانون تانگری و انسان در جستجوی معنا از پرفروش ترین کتابهای این طرح به شمار می آیند.

مدیر شهر کتاب اصفهان بیان می کند: در رده ی بعدی از کتاب‌های روانشناسی، می توان گفت که کتاب‌های داستانی از جمله کتاب های پرفروش بوده اند. کتابهایی همچون درباره عشق، آخزین انار دنیا و… فروش خوبی را داشته اند.

پیشنهاد مطالعه : اجرای طرح تابستانه کتاب با بیست و شش کتابفروشی

صحت همچنین می افزاید این تخفیف ها در شهر اصفهان و در شهر کتاب ادامه داشته و در قالب طرح های تابستانه از اواسط مرداد تا پایان مرداد خواهد بود که با یارانه ی تخفیف بیست درصدی در کتاب فروشی شهر کتاب انجام می پذیرد که امیدوار هستیم در این طرح نیز استقبال مناسب مخاطبان را داشته باشیم و بتوانیم به کتاب فروشی رونق و روحی تازه بدهیم.

منبع : www.ibna.ir فروش اینترنتی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *