دانستنی ها

چاپ ارزان کتاب 

چاپ ارزان کتاب

چاپ ارزان کتاب

چاپ ارزان کتاب : شاید بتوان گفت چاپ ارزان کتاب در تمامی دوره ها از نگرانی های دانشجویان ، مترجمان و نویسندگان بوده است . آشنایی با مراحل چاپ و هزینه های آن می تواند به یک نویسنده کمک کند تا با برنامه ریزی روی هزینه های خود ، با خیالی آسوده چاپ ارزان کتاب خود را داشته باشد.

بیشتر بخوانید : انواع مجوز چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب برای هر مولف و مترجمی در این شرایط خاص اقتصادی و با وجود نوسان قیمت کاغذ یک گزینه  چالشی و حیاتی برا ی طی این مسیر است. بنابراین به عنوان یکی از بهترین و برترین ناشران سال این مساله را شناسایی کرده ایم و توانسته ایم بدون کوچک ترین مانعی در کمترین زمان ممکن دست نوشته های شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت چاپ کنیم.

چرا چاپ ارزا ن کتاب به نفع نویسندگان است ؟

با توجه به شکل زندگی های امروزی  ، نویسنده بودن شاید کاری ساده به نظر نمی رسد زیرا هزینه ها ی چاپ کتاب در تیراژ بالا برای نویسنده ای که هنوز اول مسیر است ، بسیار بالاست. از این رو ما تصمیم گرفته ایم که به نویسندگان تازه کاری که می خواهند به این کار ادامه داده و به شکلی حرفه ای به آن نگاه می کنند کمک نماییم . این کار باعث می شود تا سطح علمی و فرهنگی جامعه نیز ارتقاء یابد و ما سهم کوچکی از آن را داشته باشیم .

برای چاپ ارزان کتاب  از چه روش هایی استفاده کنیم ؟

چاپ دیجیتال یکی از روش هایی است که نویسندگان آن را انتخاب می کنند. مزایای بی شمار این نوع از چاپ توانسته است آن را در جایگاه بسیار مناسبی قرار دهد با این روش می توان کتابی با کیفیت بالا داشته و تعداد تیراژ را خود تعیین کرده و در حداقل تعداد آن را چاپ نمود.

بیشتر بخوانید : چاپ دیجیتال کتاب

این روش برای چاپ حتی برای یک نسخه نیز امکان پذیر است و می تواند چاپ ارزان کتاب را مقدور سازد در صورتی که می خواهید کتاب خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به چاپ برسانید می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 ما با توکل بر پروردگار و تکیه بر نیروی متخصص خود  به عنوان یکی از بهترین ناشران سال توانسته ایم این مساله شما را برطرف کنیم. ما توانسته ایم هدف شما را بشناسیم و در روند چاپ کتاب تان تغییر ایجاد کنیم. چاپ ارزان کتاب و با کیفیت از جمله اهداف ما می باشد، که شما می توانید در همکاری با ما به این هدف مهم دست پیدا کنید. انتشارات ما با توجه به نیاز جامعه پیشنهادات کاربردی و مناسبی برای چاپ  ارزان کتاب شما در نظر دارد و در این مسیر مشاوره رایگان پیش از همکاری را می دهد.

چاپ ارزان کتاب 2

قیمت چاپ ارزان کتاب چقدر است ؟

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر چاپ کتاب ، اغلب نویسندگان و یا مترجمان به دنبال راه کارهایی هستند تا بتوانند برای چاپ کتابشان راهی ارزان تر را بیابند. در این راستا گاهی مراکزی وجود دارند که از کتاب ها و چاپ آن ها حمایت می کنند و شناسایی این مراکز توسط نویسندگان می تواند کمک شایانی به آن ها در جهت چاپ ارزان کتاب شان شود.

در این راستا برای رفاه حال شما عزیزان  و در جهت اعتلای روز افزون افزایش تعداد کتاب  و کتاب خوان تمهیداتی اندیشیده ایم که با افزایش قیمت کاغذ کمترین تغییرات را در ارائه فاکتور هزینه چاپ کتاب اعمال کنیم. قیمت چاپ کتاب بستگی به موارد مختلفی دارد مانند رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب ، حجم کتاب ، تیراژ ، طراحی جلد ، نو ع چاپ و غیر ه … دارد.

چاپ ارزان کتاب با تیراژ پایین

شاید برای بسیاری از کسانی که کتابی را ترجمه کرده اند و یا نوشتن کتابی را در دست دارند مهمترین قسمت کار ، چاپ ارزان کتاب باشد. درصورتی که کتابی را آماده کرده اید و می خواهید با صرفه جویی در هزینه های چاپ کتاب آن را به بهترین شکل ممکن به چاپ برسانید می توانید از انتشارات ما کمک گرفته و چاپ کتابی را کیفیت مناسب را داشته باشید.

بیشتر بخوانید : استاندارد های طرح روی جلد کتاب

 از جمله اینکه شما با چاپ کتاب آن هم در تیراژ پایین عاقلانه ترین کار را انجام می دهید، زیرا به هر نحوی چاپ کتاب در تیراژ پایین به تعداد دفعات بیشتر ، بهتر از چاپ کتاب در تیراژ بالا در چاپ اول می باشد.

امروزه با گران شدن هزینه های کاغذ و چاپ و محدودیت هایی که در زمینه ی فروش کتاب وجود دارد ، چاپ کتاب در تیراژ کم ، امری طبیعی است . بسیاری از نویسندگان تازه کار به دلیل عدم آشنایی از بازار فروش کتاب ، تیراژ کم را انتخاب می کنند تا در صورت فروش بیشتر ، تیراژ بعدی نیز به چاپ برسد. این تصمیمی عاقلانه و اقتصادی است که می تواند به نویسندگان تازه کار یاری رساند.

ما دغدغه شما را می دانیم و در این راستا تیمی ایجاد شده است تا در همان لحظات آغازین همکاری با شما چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری و آنلاین بتوانیم به نحو احسنت با استفاده از کارشناسان و متخصصین مجرب و خبره خدمات خود را ارائه دهیم . زیرا به موضوع زمان محدود در امر چاپ کتاب کاملا واقف هستیم و هر روز در تلاش هستیم با سرویس دهی مطلوب زمان ارائه را به حداقل ممکن برسانیم.

برای چاپ ارزا ن کتاب سراغ کدام انتشارت برویم؟

هر ناشر و انتشاراتی می تواند به خوبی استراتژی را بچیند تا چاپ ارزان کتاب انجام شود. و به عبارتی نقش انتشاراتی که انتخاب می کنید بسیار حیاتی و مهم است. در صورتی که با کنترل و نظارت تمامی مراحل کار را پیش ببرد می توان انتظار داشت تا کتابی مناسب ، و ارزان قیمت نیز به شما تحویل نماید. تا ضمن کم شدن هزینه های چاپ ، کتاب مطلوبی راهی بازار فروش کتاب شود.

بیشتر بخوانید : آشنایی با انواع چاپ کتاب

از همین رو ، در صدد برآمدیم تا با توجه به این امتیاز  و با به کارگیری افراد دانشگاهی، مجرب ،  منضبط در همه ی مراحل چاپ کتاب از همان لحظات اولیه مشاوره رایگان تا اخرین مرحله که چاپ  و فروش کتاب است دغدغه های مالی شما را شناسایی  و برای آ ن راهکارهای مناسب ارائه دهیم ، تا شما با آسودگی خاطر پروژه چاپ کتاب خود را به شکل مطلوب تری به  پایان برسانید.

منبع : گوگل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *